Copyright Mundimex, Inc. (USA)

Kontakt | Menu | Wodne | Paliwowe | Samochodowe | Przemysłowe

 

Copyright Mundimex 2001

samochodowe wodne gazowo-olejowe
Kliknij i przesun o 5 linijek  Najedz i pýjdz w dýl Najedz i  cofnij w gýre Kliknij i wrýc do poczatku

MAGNETYZM W PRAKTYCE

Praktycznym efektem badań zjawiska magnetyzmu jest m.in. skonstruowanie i coraz powszechniejsze stosowania magnetyzerów jednobiegunowych, w których wpływ odpowiednio dobranego, skoncentrowanego i ukierunkowanego pola magnetycznego na przepływające w strefie jego oddziaływania ciecze i gazy powoduje zmianę ich właściwości fizycznych, z wieloma korzyściami dla użytkowników, takimi jak np. zabezpieczenie instalacji przed kamieniem kotłowym, rozwiązanie problemów twardej wody, bądź zmniejszenie zużycia paliw. Pozwala to na uzyskanie znacznych oszczędności w eksploatacji urządzeń i instalacji, a także ma znaczny wpływ na ochronę środowiska naturalnego.

VIVA MAGNETIZER!

Amerykański Magnetizer jest światowym liderem w zakresie magnetycznej obróbki płynnych mediów. Legendarna skuteczność i niezawodność działania sprawdzona w ciągu ostatnich 20 lat na świecie, najwyższej klasy jakość elementów, lekka, estetyczna i zwarta budowa, łatwość montażu, konkurencyjność cenowa spowodowały, że stał się on de facto standardem przemysłowym i probieżem, do którego przyrównują się wszelkie inne urządzenia tego typu na polskim i światowym rynku.

Uważany jest przez fachowców za niezbędne narzędzie w walce z obniżeniem kosztów paliw i problemami twardej wody.

Te najlepsze na świecie aktywatory magnetyczne produkowane są w USA od 1982r. przez międzynarodowego lidera w dziedzinie magnetycznej aktywacji paliw i wody, Magnetizer Industrial Technology, Inc. (MITI) (d. The Magnetizer Group, Inc., MGI, zrestrukturyzowana w 2005r. aby wejsc na rynek papierów wartościowych i amerykańską gieldę) na rynek polski zostały wprowadzone w początku lat 90-tych i spowodowały swoistą rewolucją w polskiej gospodarce, tak że ich zalety i osiągi stanowią aktualnie standard rynkowy zaakceptowany już przez większość liczących sią biur projektowych oraz przez głównych energetyków we wiodących zakładach przemysłowych.

Lata badań i testów przyniosły im uznanie nie tylko setek tysięcy użytkowników w przeszło 95-ciu krajach, lecz również największych korporacji FORTUNE 500, rządów innych państw (w tym St. Zjednoczonych), a ostatnio agendy Transportu i Energii ONZ, uznających je za najskuteczniejsze obecnie na świecie rozwiązanie ekologiczne dla nabrzmiałych problemów emisji spalin samochodowych i twardej wody.

ROLA MUNDIMEXU

Wyłącznym przedstawicielem Magnetizera w Polsce jest Mundimex (Polska) Ltd., który działa od 1992r. poprzez sieć autoryzowanych dealerów, mających dostęp do oryginalnego produktu z USA.

Mundimex oferując jako pierwszy w Polsce najlepsze dostępne na świecie magnetyzery, w dodatku niewcinane w przewody, wzbudził na polskim rynku znaczne zainteresowanie na ten nowy typ urządzenia oraz wykreował swoistą branżę w polskiej gospodarce i stworzył popyt na nowym rynku aktywatorów.

Uważając, że najlepszy konsument to taki, który jest rzetelnie poinformowany, Mundimex wydał książkę nt. zjawiska magnetyzmu, magnetyzerów, oraz terapii biomagnetycznej "wypełniając", jak to określono "białą plamą na tym polu".

NAJNOWSZA GENERACJA MAGNETYZERÓW

Wcześniejsze, tradycyjne konstrukcje magnetyzerów, wymagające ingerencji (wcięcia się) w instalację i oparte na bezpośrednim kontakcie magnesów z przepływającym medium, są wypierane przez nowoczesne rozwiązanie, rodem z USA, nakładane na przewody i oparte na opatentowanej technologii jednobiegunowej.

Przy periodycznym pojawianiu się na rynku wszelkiej maści "pretendentów", w tym nielegalnych podrób/pirackich kopii/odwzorowań i plagiatów (ang. knock-offs) amerykańskiego "króla aktywatorów", a nierzadko i [legalnych] gadżetów warto wiedzieć, że najbardziej cenionymi na świecie są skonstruowane przez amerykańskiego wynalazcę i eksperta w tej dziedzinie, Petera Kulisha, nakładane magnetyzery tzw. jednobiegunowe, produkowane w USA przez czołową firmę w tej branży i od bez mała czternastu lat zaakceptowane w Polsce.

Potwierdzają to m.in. dostępne w warszawskim biurze Mundimexu polskie i międzynarodowe certyfikaty (np. ISO 9002, atesty, rekomendacje (np. rządu Stanów Zjednoczonych - U.S. Air Force, U.S. Navy, U.S. Coast Guard, bądź agendy GSA) dopuszczenia (w tym najbardziej rygorystycznej na świecie i prestiżowej kalifornijskiej agendy C.A.R.B., referencje, opinie, świadectwa uznania (np. Bureau Veritas of London, bądz testy. Również cennym êródłem wiedzy i informacji porównawczej jest 600 stronicowy Manuał Techniczny ("Magnetizer Technical Manual") dostępny dla autoryzowanych dealerów Mundimexu oraz przemysłu, zawierający unikalne w skali światowej wyniki testów, informacje, wykresy, itp.

OPIS PRODUKTU

Bezobsługowe, pracujące bez zasilania i nie wymagające przecinania rurociągu urządzenie, wykorzystujące wpływ odpowiednio ukształtowanego i skupionego pola magnetycznego na przepływające w strefie jego oddziaływania medium. Powoduje on m.in. zatrzymanie, usunięcie lub zapobieganie powstawania kamienia kotłowego, zmiękcza wodę stabilizując jej pH i natleniając ją, czyści wewnętrzne części silnika i zmniejsza zużycie paliw, itp. Skuteczność działania nieograniczona czasowo, ani materiałem, z którego wykonana jest instalacja. Magnetizer składa sią z odpowiedniej dla danego zastosowania ilości nakładanych na przewód pierścieni magnetycznych, zbudowanych ze stosów trwałych magnesów ceramicznych, skierowanych promieniście do osi przewodu odpowiednim biegunem, zwartych od zewnątrz opatentowanym stalowym płaskownikiem spełniającym funkcją nabiegunnika.

ZALETY

Do głównych zalet opatentowanych magnetyzerów MGI należy uznana na światowym rynku skuteczność ich działania, najwyższej jakości komponenty, 100% produkcja USA, oraz prosty, błyskawiczny, nie wymagający specjalistycznych narzędzi, ani przerywania procesu pracy montaż.

Magnetizer jest od lat liderem na polskim i światowym rynku oraz najbardziej przebadanym, magnetyzerem, a jako prekursor wszystkich innych rozwiązań, pierwszy rozbudził zainteresowanie polskiego świata naukowego, potwierdzając teorię noblisty Dr. Van der Valsa (patrz Część Techniczna).

O jego zaletach świadczą ponadto popularność jakim się w kraju cieszy, popyt, preferencje oraz pozytywne opiniepolskich użytkowników.

Po zainstalowaniu nie wymaga on żadnych zabiegów<konserwacyjnych, ani też zasilania jakimkolwiek zewnętrznym źródłem energii. Oddziaływanie magnetyczne występuje wyłącznie w kierunku przepływu medium, bez emisji zewnętrznej pola magnetycznego, bez elementów ruchomych i wirujących, stąd jest on w pełni bezpiecznydla elektroniki i ludzi.

Wszystkie produkowane przez MGI/MITI magnetyzery, objęte są Bezterminową Gwarancją Mocy (Life Time Power Warranty) - nie zużywają się w miarę upływu czasu i mogą być dowolnie przekładane (w miarę potrzeb) na inne instalacje, urządzenia, czy też ze starego samochodu, domku, itp., do nowego. Wynika to z zastosowania w ich konstrukcji (patrz budowa) stałych magnesów ceramicznych najnowszej generacji, których jakość potwierdzona została Certyfikatem ISO 9002, Świadectwem Uznania Bureau Veritas of London, i in. Pod względem trwałości i skuteczności działania jakość magnesów MGI/MITI (tzw. "Grade 9-A") przewyższa jakość stosowaną w innych rozwiązaniach spotykanych na rynku (producent jest kontrahentem NASA i amerykańskiego przemysłu lotniczego).

Dodatkowo, Mundimex (Polska) Ltd. udziela 90-dniowej Gwarancji Satysfakcji, przewidującej zwrot gotówki, w przypadku efektów skuteczności nie spełniających oczekiwań użytkowników magnetyzerów.

 

samochodowe wodne gazowo-olejowe wiecej info + FLASH